10 lutego

ZASŁONKI, KWIATY, LAMPKI... CO WYBRAĆ NA WESELNE TŁO STOŁU "MŁODYCH" ?

Zaplanowaliśmy już jak posadzimy naszych gości, jakie dekoracje będą na och stołach, winietki i numerki na stoły także mamy już z głowy, a więc przyszedł czas na najważniejsze miejsce na sali! Wasz stół, a właściwie to co będzie jego tłem.
Pierwsze pytanie jakie musimy sobie zadać to to, jak to miejsce wygląda „na codzień” , czyli tak naprawdę co otrzymujemy w całym pakiecie od naszej sali. Być może ściana za Wami jest na tyle ładna, że wcale nie musicie dużo kombinować, a wystarczy delikatnie coś dodać, aby robiła jeszcze większe wrażenie. Natomiast jeżeli chcecie aby Wasze miejsce było widoczne i od samego wejścia na salę każdy wypowiedział to magiczne „wow” to sprawdźcie dzisiejszy mix inspiracji, być może znajdziecie coś co Was w sobie rozkocha od pierwszego wejrzenia :)

Tkaniny. 
To jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które wspaniale będzie wyglądać na każdej sali. Tkaniny są bardzo uniwersalne, a do tego jesteśmy w stanie przysłonić nimi wszelkie niedoskonałości naszej weselnej sali. Lejące materiały dodają lekkości i elegancji. Możemy w łatwy sposób uzupełnić je czymkolwiek chcemy. Dodając lampki „od tyłu” podświetlimy materiał i otrzymamy dzięki temu niepowtarzalny klimat. Do tkanin możemy przypinać wszelkie ozdoby, inicjały, kwiaty, co tylko dusza zapragnie. 
źródło zdjęć: Pinterest

Kwiaty. 
Świetnie wyglądają w każdym kolorze, są idealnym uzupełnieniem każdego motywu weselnego. Ściana z kwiatów nieważne czy sztucznych, papierowych czy świeżych zrobi niezapomniane wrażenie na gościach. Kwiaty uwielbiają otaczać się zielenią, wybierając zielone, zwisające pędy jako tło dla bukietów możesz mieć pewność, że będzie to wyglądało zawsze dobrze!

źródło zdjęć: Pinterest

DIY- Zrób to sam. 
Stawiając na coś nietuzinkowego, wykonanego własnoręcznie, możemy mieć pewność, że będzie to także ozdoba niepowtarzalna. Możemy użyć palet, które ozdobimy kwiatami. Łańcuchy z kwiatów czy pocięte paseczki będą pięknie powiewać na wietrze stworzonym przez tańczące pary. Dzięki pomalowanej tablicówką drewnianej płycie stworzysz ścianę jaką sobie wymarzysz! Możesz na niej napisać co chcesz, przypiąć co chcesz i ozdobić ją jak chcesz! Takie tło dla Waszego stołu możesz zrobić ze wszystkiego. A kreatywne pomysły robią podwójne wrażenie!


źródło zdjęć: Pinterest

Zarówno zasłona z tkaniny, ściana pełna kwiatów czy też własnoręcznie przygotowane łańcuchy będą  dobrym wyborem. Jednak najważniejsze jest aby takie tło Waszego stolika komponowało się z motywem przewodnim czy ozdobami, które zaplanowaliście na swojej weselnej sali. Pamiętaj także, że naprawdę dużo rzeczy możesz zrobić samemu, a satysfakcja przy tym jest ogroooomna, wiem to z własnego doświadczenia :)

1 komentarz:

  1. Co wybrać? Zdecydowanie kwiaty! Takie najlepiej wyglądają jako tło dla pary młodej. A można ekonomicznie podejść do sprawy, kupić nasiona na https://florexpol.eu/115-nasiona-kwiatow , zasadzić i z własnych kwiatów zrobić dekorację. To nie jest wcale takie trudne, szczególnie jak ktoś ma zmysł dekoratorski.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger