02 listopada

KOLEJNE PIĘKNE WNĘTRZA DOMU AGNIESZKI.

 Do tego domu zabrałam Was jakiś czas temu przy okazji TEGO wpisu, natomiast biuro Agnieszki w obecnym domu pokazywałam Wam TUTAJ. Przyszedł czas by odsłonić przed Wami kolejne, piękne wnętrza, których właścicielką będzie Agnieszka wraz z Rodziną. Tworzenie ich to była czysta przyjemność, gdyż to dokładnie taki styl, jaki ja sama uwielbiam! Współpraca z tak zdecydowaną i pewną tego, co chce właścicielką to również coś czego życzę każdemu. Tym razem zabiorę Was do przestronnego wiatrołapu, salonu z kuchnią i jadalnią. Wycieczkę wobec tego czas zacząć!

Wiatrołap.
Wyobraźcie sobie, że widzicie pięknie drzwi ze szprosami, a po ich otwarciu wchodzicie do wiatrołapu. Właśnie go będziemy widzieć jako pierwszy po przekroczeniu progu tego domu. Jest on podzielony na dwie części, w pierwszej z nich stoi duża konsola, która ciągnie się od wejścia aż po kolejne drzwi. Będzie ona taki dekoracyjnym elementem domu. Powiesiłam nad nią okrągłe lustro w złotej ramie, a w całej tej części dodałam piękne, szklane oświetlenie z metalowymi elementami. 
Tuż obok mamy drugą część wiatrołapu, w której mieszczą się zabudowy idealne by pomieścić w nich wszelkie wierzchnie okrycia jak i obuwie. Mamy tu eleganckie, frezowane fronty z dodatkiem czarnych gałek. Przejście prowadzi nas do wejścia do garażu i pomieszczenia gospodarczego. Jets tu także duże okno, które da nam mnóstwo światła. Przestrzeń pod nim wykorzystałam jako siedzisko, które jest zarazem miejscem do przechowywania. Tutaj również mamy konsolkę, tym razem mniejszą, również z okrągłym lustrem, tak aby po wejściu z garażu również mieć miejsce na odłożenie wszelkich rzeczy. 
Kuchnia, jadalnia i salon.
Przeszklone drzwi prowadzą nas do części głównej domu, a tu za ścianą czeka na nas piękna, jasna, klasyczna i bardzo elegancka kuchnia w bieli, z czarnymi i złotymi akcentami, ocieplona drewnem. Mamy tu sporą spiżarkę, sprzęty w zabudowie, farmerski zlew, sporo miejsca do przechowywania w dolnych szafkach, miejsce do wyeksponowania na górnych, drewnianych półeczkach no i w centralnym miejscu naprawdę duuuużą wyspę! Będzie ona takim centrum tej kuchni. Tu na pewno będą toczyły się codzienne rozmowy przy śniadaniu. 
Dalej mamy część wypoczynkową z dwiema, jasnymi sofami, które łączy naturalny dywan i czarny, drewniany stolik. Tu jest także część telewizyjna z rattanową szafką RTV w czarnej obudowie i eleganckim telewizorem, który jest także ramą dla dowolnej grafiki. 
Łącznikiem między tą strefą, a jadalnią jest bez wątpienia piękny, duży kominek, obudowany białymi deskami. Na grubej, drewnianej desce stoi spore lustro w ozdobnej, złotej ramie i inne detale, które podkreślają jego urodę. To bez wątpienia będzie miejsce, które przykuje naszą uwagę już od wejścia. 
Po jego drugiej stronie mamy przestronną jadalnię z masywnym, drewnianym stołem, różnymi krzesłami, a także miejscem do przechowywania w postaci trzech, białych witryn, cześciowo zabudowanych. Miejsce pod schodami wykorzystałam na konsolkę, która może być także naszym bocznym, pomocniczym stoliczkiem. Nad stołem zawiesiłam dwie duże lampy, takie same co w salonie. 
Ten dom to będzie prawdziwa oaza dla Właścicieli. 
To będzie takie miejsce, w którym czuć już od progu ciepło, rodzinny klimat i mam nadzieję, że tym projektem chociaż odrobinkę udało mi się tego ciepła "przemycić" abyście to poczuli :)  

3 komentarze:

  1. Coś pięknego! Połączenie złota, bieli i czerni to niby klasyka, ale wygląda tak spektakularnie, że aż mam ochotę odwzorować to w moim mieszkanku. Zazdroszczę takiej smykałki do urządzania wnętrz! Ja nie mam do tego ani głowy, ani cierpliwości...

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie urządzone i zaprojektowane wnętrze. Z pozoru biel z czernią wydaje się chłodna, jednakże połączenie z nimi drewna i rattanowych elementów dodają temu wnętrzu większej przytulności, ale zarazem klasy. Lubię takie przestronne pomieszczenia, a jasność wnętrza właśnie tej przestronności z pewnością dodaje. Super realizacja.

    OdpowiedzUsuń

  3. Połączenie złota, bieli i czerni może być uważane za klasyczne, jednak ich harmonijne połączenie nadaje wnętrzu spektakularny wygląd. Te trzy kolory tworzą elegancką i wyrafinowaną atmosferę, która przyciąga uwagę i dodaje przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger