18 stycznia

KREATYWNE POMYSŁY NA WESELNE OZNACZENIE STOŁÓW.

Zaproś Gości do ich stolika.
Planując swoje wymarzone wesele czeka nas dość długa lista rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Jedną z nich jest z pewnością numeracja stolików, przy których posadzimy swoich gości. Bezwątpienia jest to ta kwestia, która bardzo ułatwi nam organizację już podczas przyjęcia.
Goście zaraz po wejściu na salę, odszukują swoje nazwisko wraz z przypisanym do niego numerem stołu na tablicy, którą wcześniej przygotowujemy, a później znajdują stół dokładnie z tym samym oznaczeniem. Do tej pory stoliki oznaczało się po prostu cyferką, dziś pomysłów jest mnóstwo!

Delikatnie i stylowo. 
Numery stolików w ramkach tych mniej lub bardziej ozdobnych to już klasyka. Aby trochę "zaszaleć" możemy na przykład postawić figurkę w postaci numeru, wykonaną z drewna lub wyciętą z kartonu i ozdobioną na dowolny sposób.

Ozdobna czcionka czy piękne malowidło to świetny sposób na "dopieszczenie" tekturowej kartki z numerkami. Świetnie wyglądają wśród bukietu kwiatów czy między ozdobnymi świecami.

Ozdobny napis na patyczku pośrodku stołu czy numer stolika przewieszony na wazonie to idealne rozwiązanie gdy nie chcemy zbyt dużych i mocno rzucających się w oczy dodatkowych ozdób na stole.

Zaskocz pomysłowością. 
Na weselach z motywem przewodnim czy w konkretnej kolorystyce warto pomyśleć nad stworzeniem numerków w tym samym stylu aby zachować spójność uroczystości. Warto także zastanowić się chwilę i wymyślić coś, co zaskoczy Waszych gości.

Numerki na stoliki możesz stworzyć ze wszystkiego, co przychodzi Ci do głowy. Świetne będą drewniane deseczki, które wypisać możesz własnoręcznie, czy wycięte z papieru serduszka pokryte farbą tablicową. Może macie swojego ukochanego pupila? Aby był z Wami w tym ważnym dniu możecie wykorzystać jego zdjęcia trzymającego tabliczkę z numerami.

Poznajmy się lepiej.
Zabierzcie gości w małą podróż, dajcie im szansę aby poznali Was od tej strony, której być może jeszcze nie znają lub przypomnijcie im te zabawne czy wzruszające chwile z Waszego życia. Wasze zdjęcia w wieku odpowiadającym numerkowi stolika to rewelacyjny pomysł! Możecie także opowiedzieć krótką historię związaną z konkretną cyfrą. Takie fakty z Waszego życia z pewnościa pozostaną długo z pamięci waszych gości.

Wcale nie jest powiedziane, że stoliki muszą mieć numerki. Możecie nazwać je miejscami, które odwiedziliście i dołączyć do nich zdjęcia z podróży. Tytuły piosenek czy książek do także świetny pomysł na nazwy stolików.

Szukając inspiracji na swoje weselne przyjęcia zastanówcie się nad tym czy chcecie aby Wasze oznaczenia stolików były ozdobą stołu czy mają komponować się i przenikać z kwiatami, świecami i innymi detalami, które już na tym stole będą. Zarówno oznaczenia delikatne w postaci ozdobnych tekturowych kartek lub delikatnych ramek będą wyglądały tak samo pięknie jak te bardziej kreatywne w postaci wspólnych zdjęć czy ogromnych, latających balonów. To wszystko zależy od tego jaki efekt końcowy chcecie osiągnąć i w jakim stylu ma być Wasze wymarzone wesele. 

1 komentarz:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger