21 maja

O JAKIM MIESZKANIU TAK WŁAŚCIWIE MARZĘ?


Pytanie od czytelniczki. 
Pewnego dnia gdy właśnie popijałam swoją pierwszą kawę i przeglądałam przy tym maile, natknęłam się w jednym z nich na pytanie od mojej czytelniczki, które z pozoru brzmiało banalnie... "Jaki styl mieszkań jest Twoim ulubionym?".
Zaczęłam odpisywać i odpisywać i dalej pisać no i nagle okazało się, że w tym jednym mailu wymieniłam chyba wszystkie style, które opisywałam wcześniej tu na blogu! No bo właściwie tak właśnie jest, że staram się czerpać po trochu ze wszystkiego, łączyć, eksperymentować i sprawdzać jak to wszystko ze sobą wygląda. Takie niespodzianki są najfajniejsze, gdy widzimy ten efekt końcowy, który nas zaskakuje, oczywiście pozytywnie lub mniej ;) Ale wracając do tego zadanego mi pytania to stwierdziłam, że muszę się "określić". Żeby było mi łatwiej to wyobraziłam sobie ten wymarzony dom, którego aktualnie szukamy... I nagle już wszystko stało się jasne!


Hampton. 
To co sobie wyobraziłam to jasne, ale też bardzo przytulne wnętrze, pełne bieli, desek, drewna, kontrastujących dodatków. No wiesz, takie z kominkiem, tarasem, ogródkiem oczywiście z biegającymi szkrabami, kochającym mężem i małym szczekaczem-wiadomo :) I tak sobie pomyślałam, że gdybym miała komuś powiedzieć ten jeden, jedyny styl, w jakim chciałabym mieć moje wymarzone mieszkanie to byłby właśnie Hampton! W internetach możecie przeczytać takie "książkowe" jego określenie, natomiast dla mnie to właśnie zlepek wszystkiego, co bym chciała. Połączenie wiejskiej chaty z elegancją, klasą i stylem. Przytulne wnętrze z wyszukanym smakiem. Miękkie kanapy, naturalne kolory, przyjemne tkaniny i uczucie jakby się było w nadmorskim kurorcie, to właśnie to! Gdy przeglądałam te zgromadzone inspiracje, to jak nigdy tylko coraz bardziej utwierdzałam się w tym, że to jest o czego szukam! Może Ty także? ;)
źródło zdjęć: Pinterest

Przy okazji zapraszam na mój Fanpage -> KLIK, tam czeka ROZDANIE, w którym do wygrania są poduchy od ANIKA KIDS idealne do każdego wnętrza! 

4 komentarze:

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger