19 września

I URODZINY BLOGA!Mija dokładnie rok od kiedy napisałam tutaj swój pierwszy post! Ale ten czas szybko minął... 

Założyłam sobie, że będę się dzielić swoja pasją, dekorowaniem, ozdabianiem, zmienianiem wnętrza tak, aby żyło nam się lepiej, przyjemniej i bardziej komfortowo.
W między czasie pokazałam Ci jak wygląda moje mieszkanie:
⇨ łazienka na dole (KLIK)
⇨ łazienka na górze (KLIK)
⇨ kuchnia oraz projekt jej metamorfozy (KLIK, KLIK)
⇨ toaletko-biuro (KLIK)
⇨ 6 wersji mojego salonu (KLIK, KLIK, KLIK, KLIK, KLIK, KLIK)
⇨ 3 wersje mojej starej sypialni (KLIK, KLIK, KLIK)
⇨ a także to jak stworzyłam nową sypialnię krok po kroku (KLIK, KLIK, KLIK, KLIK, KLIK)To wszystko działo się przez cały rok, a w poprzednim poście możesz zobaczyć jak teraz wygląda praktycznie całe nasze mieszkanie (KLIK). Kolorystyka sprzed roku powróciła, a więc koło się zamknęło :)


Od początku chciałam aby ten blog był także miejscem, gdzie nie tylko pokazywać będę swoje wnętrza, ale także inne, inspirujące, piękne, z których wszyscy możemy czerpać to, co najlepsze i próbować przenosić choćby ich cząstkę do siebie.
Oprócz tego chciałam także odpowiadać często na nurtujące nas pytania, stąd tematy zupełnie inne niż wnętrzarskie, jednak dotyczące codzienności, a więc naszego życia.

Nie zabrakło relacji z podróży i w przyszłości będzie ich więcej!


Ten rok był piękny, przyniósł wiele fajnych projektów, pozwolił mi spełniać się w swojej pasji.
Ten rok to także moje pierwsze projekty, wizualizacje, realizacje, zarówno dla siebie, ale także dla innych!
Tak, ten rok był cudowny!


Na następny mam już głowę pełną pomysłów, planów. Będą nowe koncepcje i realizacje. Mam nadzieję, że zaskoczę Cię jeszcze bardziej każdym następnym postem i że będziesz tu ze mną każdego dnia, przez cały kolejny rok, albo i dłużej i będziesz dzielić się ze mną swoim zdaniem na każdy temat ❤✔Chcesz pokazać mi swoje mieszkanie? Bądź bohaterką mojego nowego cyklu! Napisz do mnie epozarska@gmail.com w odpowiedzi otrzymasz szczegóły :)

✔Chcesz abym zaprojektowała Twoje wnętrze? Nie masz pomysłu na urządzenie kłopotliwego pokoju?  Napisz do mnie epozarska@gmail.com wyślę Ci swoją propozycję współpracy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Mieszkanie Marzeń , Blogger